Dzielnicowi KP Bukowno - KP Bukowno - KPP w Olkuszu

KP Bukowno

Dzielnicowi KP Bukowno

Komisariat Policji w Bukownie

Informuję, że od 01.02.2021 roku do 31.07.2021 roku na terenie dzielnicy nr III  został wprowadzony do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa  mieszkańców przy ulicy Głównej 42 w Bolesławiu, gdzie dochodzi do zakłócenia ładu i porządku publicznego a także ciszy nocnej ,przez osoby gromadzące się w tym miejscu i spożywające alkohol. Działania dzielnicowego mają na celu wyeliminowanie tego zjawiska, które ma niewątpliwie uciążliwy charakter dla mieszkańców w/w ulicy.

 

Rejon I

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bukowno: Adama Mickiewicza, Dworcowa, Górnicza, Kolejowa, Leśna (do przejazdu kolejowego nr nieparzyste 1-83 oraz parzyste od 2-56), Manifestu Lipcowego, Niepodległości, Nowa, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Starczynowska, Szkolna, Tłukienka, Wojska Polskiego, Wygiełza, Wyzwolenia, Zwycięstwa,
 
sierż. sztab. Bogdan PEREK
 
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 300
Telefon komórkowy: 665 390 524
 
 
Informuję, że od 01.02.2021 roku do 31.07.2021 roku na terenie dzielnicy nr I został wprowadzony do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa  mieszkańców,  zwłaszcza w rejonie skrzyżowania ulic: Kolejowej i Urzędowej w Bukownie, gdzie dochodzi do wykroczeń w ruchu drogowym polegających na parkowaniu pojazdów wzdłuż oraz na chodniku. Nieprawidłowe parkowanie pojazdów ma charakter uciążliwy i stwarza zagrożenie w ruchu drogowym zarówno dla pieszych, jak i kierujących. Działania dzielnicowego będą polegać na wyeliminowaniu tego zagrożenia.  

 

Rejon II

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bukowno 1-go Maja, Bór Biskupi, Brzozowa, Buczka, Bukowno Stare, Cicha, Dworcowa, Długa, Grabowa, Graniczna, Karola Miarki, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ks. Zelka, Leśna (od przejazdu kolejowego), Międzygórze, Mostowa, Młyńska, Ogrodowa, Olchowa, Olkuska, Pocztowa, Podlesie, Przeń, Przymiarki, Puza, Reymonta, Sawickiej, Sierszecka, Sosnowa, Spacerowa, Sławkowska, Słowackiego, Topolowa, Wapienna, Wiejska, Wodąca, Zielona
 
asp. sztab. Ireneusz MÓL
 
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 300
Telefon komórkowy: 660 626 694
 

Informuję, że na terenie dzielnicy nr II wdrożony został do realizacji  "Plan działania priorytetowego", którego celem jest poprawa bezpieczeństwa w rejonie sklepu spożywczo przemysłowego „DAN Bukowno ul. Sławkowska, usytuowanego w obrębie skrzyżowania z ulicą Wodącą. , gdzie dochodzi do spożywania alkoholu i niszczenia mienia, a w szczególności na przystankach autobusowych, w obrębie sklepów zloklaizowanych na trasie dojścia i powrotu dzieci oraz młodzieży szkolnej.


 

Rejon III

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bolesław, Hutki, Kolonia, Krze, Krzykawa, Krzykawka, Laski, Małobądz, Międzygórze, Podlipie, Ujków Nowy,
 
mł. asp. Krzysztof KLIMA
 
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 300 
Telefon komórkowy: 660 625 524