Dzielnicowi KPP Olkusz - KPP Olkusz - KPP w Olkuszu

KPP Olkusz

Dzielnicowi KPP Olkusz

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

Rejon I

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Augustiańska, Basztowa, Biała, Bóźnicza, Budowlanych, Dąbrowskiego, Długa, Floriańska, Gęsia, Głowackiego, Górnicza, Gwarecka, Gwarków, Harcerska, Hutnicza, Kantego, Kluczewska, Kolorowa, Kołłątaja, Kopalniana, Krakowska, Krzywa, Kruszcowa, Metalowa, Mickiewicza, Mieszka I, Ołowiana, Parcówka, Pasaż Warszawski, Piaskowa, Pomorska, Ponikowska, Powstańców Śląskich, Pułaskiego, Rynek, Skarbnika, Sławkowska, Sobieskiego, Spółdzielcza, Stary Olkusz, Staszica, Szkolna, Szpitalna (od Mickiewicza do Kościuszki), Szybikowa, Wspólna, Zacisze, Żuradzka (od Szpitalnej do torów kolejowych).
 
 
sierż. sztab. Bartosz ZIARNIK
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 535
 
 

Informuję, że od dnia 01.02.2021 roku do 31.07.2021 roku na terenie dzielnicy nr 1 w Olkuszu,  wprowadzono do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest ograniczenie spożywania alkoholu oraz przywrócenie ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu spożywczego znajdujacego się przy ulicy Szpitalnej 24 w Olkuszu.  Rejon II

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bylicy, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście, Króla Kazimierza Wielkiego (od Bylicy do Kościuszki), Minkiewicza, Nowa, Nullo, Olewińska, Północna, Skalska, Słowackiego, szpitalna, Krótka
 
 
sierż. sztab. Kamil LISOWSKI
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 529
 

Informuję, że od dnia 01.02.2021 roku do 31.07.2021 roku na terenie dzielnicy nr II w Olkuszu realizowany jest "Plan działania priorytetowego", którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.  Działania dzielnicowego będą polegały na wyeliminowaniu wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu przez osoby gromadzące się w rejonie bloków nr 3 i 3A przy ulicy Francesco Nullo w Olkuszu, zwłaszcza w godzinach popołudniowych i wieczornych.   


 


Rejon III

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Astrów, Batalionów Chłopskich, Buchowieckiego, Cegielniana, Dygasińskiego, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jurajska, Kasztanowa, Klonowa, Kolberga, Kosynierów, Kopernika, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Miła, Na Skraju, Niepodległości, Nowowiejska, Ogrodowa, Pakuska, Parcze, Plac Konstytucji 3-go Maja, Piękna, Podgrabie, Polne Wzgórza, Rabsztyńska, Rataja, Rzemieślnicza, Różana, Ściegiennego, Sikorka, Sienkiewicza, Skalista, Słoneczna, Spacerowa, Storczykowa, Topolowa, Traugutta, Urocza, Witosa, Wiejska, Wapienna, Widokowa, Wiśniowa, Westerplatte, Wyszyńskiego, 20-stu Straconych, Zamkowa, Zielona, Ks. Januchty.

 
asp. sztab. Dawid HENC
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 533
 

Informuję, że od dnia 10.02.2021 roku na terenie dzielnicy nr 3 w Olkuszu (obszar miejski) został wdrożony do realizacji ,,Plan działania priorytetowego”, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa społeczności lokalnej,  zwłaszcza w rejonie ulicy Wiejskiej przy sklepie przy garażach, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu przez osoby  gromadzące się w tym miejscu, które często nie stosują się również do obowiązku zasłaniania ust i nosa.  


 

Rejon IV

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Asnyka, Boczna, Broniewskiego, Czarnogórska, Dworska, Kamyk, Króla Kazimierza Wielkiego (od DK-94 do Bylicy), Kocjana, Kolejowa, Korczaka, Krótka, Krucza Góra, Leśna, Łukasińskiego, MOSiR (basen), Na Skarpie, Okrzei, Mazaniec, Mazaniec-Boczna, Parkowa, Partyzantów, Piłsudskiego, Polna, Przemysłowa, 29-go Listopada, Składowa, Skłodowskiej, Skwer, Świętokrzyska, Witeradowska, Zagaje, Żuradzka (od torów kolejowych do Mazańca).
 

 

asp. Arkadiusz ŻAK

 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 531
 

Informuję, że od 01.02.2021 roku do 31.07.2021 roku na terenie dzielnicy nr IVzostał wprowadzony do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa  mieszkańców w rejonie Parku przy ulicy Skwer w Olkuszu, gdzie dochodzi do zakłócenia ładu i porządku publicznego przez osoby gromadzące się w tym miejscu i spożywające alkohol. Działania dzielnicowego mają na celu wyeliminowanie tego zjawiska, które ma niewątpliwie uciążliwy charakter dla mieszkańców w/w ulicy.

 


Rejon V

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Al. 1000-lecia, Armii Krajowej, Biema, Chopina, Jana Pawła II, Kpt. Hardego, Ks. Kan. S. Gajewskiego, Legionów Polskich, Osiecka, Płonowskiej, Rydla, Strzelców Olkuskich, Sosnowa (domy prywatne).
 
 
asp. Paweł CHABERKA
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 532

 

Informuję, że od dnia 01.02.2021 roku do 31.07.2021 roku na terenie dzielnicy nr V w Olkuszu realizowany jest "Plan działania priorytetowego,  którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa mieszkańców,  szczególnie w rejonie sklepu "PTYŚ" przy ulicy Legionów Polskich 16 w Olkuszu.  Działania dzielnicowego będą polegały na wyeliminowaniu wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu przez osoby gromadzące się w tym miejscu.  

 

 

 

Rejon VI

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Baczyńskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Reja, Sosnowa (bloki) Tuwima, Żeromskiego.
 
 
 
asp. Robert ZAJEGA
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 534
 

Informuję, że od dnia 01.02.2021 roku na terenie dzielnicy nr VI w Olkuszu wdrożony został do realizacji plan działania priorytetowego, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców w rejonie sklepu  ABC na ulicy Nałkowskiej przy bloku nr 3 w Olkusz, gdzie gromadzą się osoby spożywające alkohol.


 

Rejon VII

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bogucin Mały, Braciejówka, Czarny Las, Gorenice, Kogutek, Kosmolów, Niesułowice, Olewin, Osiek, Pazurek, Podlesie Rabsztyńskie, Rabsztyn, Sieniczno, Troks, Wiśliczka, Witeradów, Zadole Kosmolowskie, Zawada, Zederman, Zimnodół, Żurada.
 

 

asp. Przemysław SZELĄG

 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 530
 

Informuję, że na terenie dzielnicy nr VII w miejscowości Zederman od dnia 01.02.2021 roku do 31.07.2021 roku został wdrożony do realizacji "Plan działania priorytetowego",  którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez właściwe oznakowanie budynków oraz posesji numerami porządkowymi. Działania będą skupiały się na ujawnieniu właścicieli użytkowników posesji, którzy niedopełniają obowiązku umieszczania tabliczek z numerami porządkowymi nieruchomości w odpowiednim miejscu albo utrzymaniu jej w należytym stanie.