Zatrzymany z narkotykami

Zatrzymany z narkotykami

W niedzielę (10.03.br.) funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy, który posiadał narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w niedzielę po godzinie 20, na terenie kompleksu leśnego w Kluczach.  Zainteresowanie policjantów zaniepokoiło  zachowanie dwóch osób, które znajdowały się w samochodzie.  Mężczyźni  na widok policjantów, byli bardzo nerwowi  i najwyraźniej mieli coś do ukrycia. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania. Podczas legitymowania i kontroli osobistej jeden z mężczyzn, w wieku  33 lat, miał przy sobie susz roślinny i woreczek strunowy z białym proszkiem. Przeprowadzone badanie wykazało, że to marihuana i amfetamina. 33-letniego mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do policyjnego aresztu.

Następnego dnia  podejrzany usłyszał zarzut z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani tj. posiadania środków odurzających i substancji psychotropowej.