Nasz kolega przechodzi na zasłużoną emeryturę

Nasz kolega przechodzi na zasłużoną emeryturę

Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, aspirant sztabowy Artur Czarnota po 27-latach służby opuszcza szeregi Policji i przechodzi na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji w  poniedziałek tj. 1 października 2018 roku w auli Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem kadry kierowniczej, policjantek, policjantów i  pracowników Policji. Na spotkaniu nie zabrakło również emerytowanych policjantów, którzy pamiętali o swoim koledze. 

Odchodzący ze stanowiska Naczelnika Wydziału Prewencji aspirant sztabowy Artur Czarnota pożegnał się z koleżankami i kolegami. Odszedł na zasłużoną emeryturę po 27-latach służby w olkuskiej komendzie. Podczas wieloletniej pracy z wielkim poświęceniem dbał o  bezpieczeństwo mieszkańców  Naszego powiatu.  Aspirant sztabowy Artur Czarnota, to nie tylko wzorowy policjant i przełożony, to przede wszystkim przyjaciel i dobry kolega.

Komendant Powiatowy Policji w Olkuszu, młodszy inspektor  Piotr Morajko w imieniu wszystkich policjantek i policjantów złożył życzenia zdrowia, szczęścia rodzinnego, odpoczynku i realizacji pasji i zamiłowań,  jak również podziękował za długoletnią, sumienną i wzorową służbę. Zgromadzeni na auli   przedstawiciele emerytów policyjnych życzyli swojemu koledze dalszych życiowych sukcesów i realizacji zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec ojczyzny.

Spotkanie na auli było okazją, by uroczyście przywitać nowego Naczelnika Wydziału Prewencji podinspektora Jerzego Hodurka - funkcjonariusz, który  dotychczas związany był z krakowską policją. Służbę rozpoczął w roku 1998. Podinspektor Jerzy Hodurek  posiada duże doświadczenie zawodowe i predyspozycje albowiem przez kilkanaście lat pracował w Wydziale Sztab Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie. Komendant Powiatowy Policji w Olkuszu, mł. insp. Piotr Morajko w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników policji pogratulował awansu nowemu Naczelnikowi  i życzył mu samych sukcesów.