Znajdź dzielnicowego

  • Rejon:
    Armii Krajowej od ul. Bronowickiej do Ronda Ofiar Katynia, Balicka 1-357 i 40-326, Bronowicka 117-146, Brzegowa, dobiesława Kurozwęckiego, Emila Godlewskiego, Filtrowa, Generał Marii Wittek, Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego, Gradowa, Groszkowa, Jabłonkowska 1-3, Jarosława dolińskiego, Jesionowa 30, Katowicka, Kazimierza Wierzyńskiego, Księdza Stanisława Truszkowskiego, Majora Łupaszki, Mariana Hemara, Michała Wójcickiego, Na Błonie 6-60, Na Nowinach, Nad Zalewem 11-19 i 10-14, Narcyzowa, Naukowców, Osiedle Złota Podkowa, Palmowa, Pasternik 15-65, Piotra Brzezińskiego, Pod Strzechą, Profesora Stefana Myczkowskiego, Profesora Teodora Spiczakowa, Przy Młynówce, Radzikowskiego 99-157, Rondo Ofiar Katynia tylko Estakda, Samuela Bogumiła Lindego, Stanisława Brzozowskiego, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Peipera, Wapiennik, Wernyhory, Wincentego Weryhy-Darowskiego, Wizjonerów, Władysława Żeleńskiego, Włodzimierza Tetmajera, Zakliki Z Mydlnik, Zaklucze, Zielony Most, Zygmunta Starego
    kontakt:
    Tel. kom.:
    600 968 224
    Telefon:
    47 835 12 37
  • Rejon:
    Aleksandra Gryglewskiego, Alfreda Dauna 1 - 95 i 2 - 82, Bławatkowa, Bronisława Pierackiego, Edwarda Heila, Gipsowa jezdnia od ul. Alfreda Dauna do ogrodzenia boiska II K.S. Cracovia (prawa krawędź), Gminna, Górska, Henryka Kamieńskiego 11 - 57 i 36, Jerzego Turowicza jezdnia od torów kolejonwych do parkingu przy ul. Gen. Bolesława Roi, Juliusza Kadena-Bandrowskiego, Krawiecka, Leopolda Lisa-Kuli, Łabędzia, Łuczników, Makowa, Malborska, Maurycego Mochnackiego 1 - 67 i 2 - 58, Mieczników, Nadzieja, Pańska 43 - 55, Poprzeczna, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Pszenna, Puszkarska, Sebastiana Klonowica parzyste, Skowronia, Szczęśliwa, Szkolna, Tarnowska, Tomasza Zana, Uśmiech, Walerego Sławka, Wielicka 101 - 115, Wielicka 165, Wiktora Heltmana 19 - 35 i 70 - 84A, Wiktora Heltmana 42 - 58 (+ nr 15A), Wspólna 1 - 19, Zabawa, Zmartwychwstania Pańskiego
    kontakt:
    Tel. kom.:
    602 596 951
    Telefon:
    47 835 27 64
  • Rejon:
    Błękitna, Bosaków, Brogi, Czereśniowa, Czerwonego Prądnika, Gdańska, Lublańska 14-24, Macieja Miechowity, Młyńska 11, Nadrzeczna, Olsztyńska, Piotra Trębacza, Pogodna, Radomska, Środkowa, Turkusowa, Żułowska
    kontakt:
    Tel. kom.:
    600 851 303
    Telefon:
    47 835 72 42
  • Rejon:
    Aleja Generała Władysława Andersa od ul. Dunikowskiego do Ronda Maczka , Andegaweńska, Generała Witolda Urbanowicza, Osiedle Na Lotnisko, Osiedle Wysokie 1-23, Planty Bieńczyckie od zachodniej strony ul. Dunikowskiego do wschodniej strony ul. Broniewskiego, Rondo Generała Stanisława Maczka od ul. Broniewskiego do al. Gen. Andersa , Rondo Hipokratesa, Stanisława Mikołajczyka od zachodniej strony ul. Dunikowskiego do Ronda Hipokratesa , Urszulki, Wacława Króla, Władysława Broniewskiego, Xawerego Dunikowskiego, Złoczowska
    kontakt:
    Tel. kom.:
    604 219 802
    Telefon:
    47 835 36 02
  • Rejon:
    Andrzeja i Józefa Załuskich, Bohdana Arcta, Franciszka Bohomolca 1-7 i 11, Franciszka Kniaźnina, Franciszka Zabłockiego, Osiedle Oświecenia 33-58
    kontakt:
    Tel. kom.:
    604 210 452
    Telefon:
    47 835 36 27
  • Rejon:
    Aleja Róż od ul. Mościckiego do ul. Śmigłego - wschodnia część, Andrzeja Struga od ul. Śmigłego do ul. Żeromskiego - zachodnia część, Edwarda Rydza-Śmigłego od al. Róż do ul. Struga - północna część, Ignacego Mościckiego południowa część, Osiedle Słoneczne, Osiedle Zielone, Stanisława Wojciechowskiego budynki numerowane jako os. Zielone od ul. Żeromskiego i wschodnia część do ul. Mościckiego, Stefana Żeromskiego od al. Róż do ul. Wojciechowskiego
    kontakt:
    Tel. kom.:
    604 223 180
    Telefon:
    47 835 33 38
  • Rejon:
    Aleja Jana Pawła II od ul. Gajocha do Placu Centralnego - północna część, Aleja Przyjaźni od al. Róż do al. Solidarności, Aleja Róż od Placu Centralnego do ul. Śmigłego - wschodnia część, Aleja Solidarności od al. Przyjaźni do Placu Centralnego oraz północna częśc od ul. Struga do al. Przyjaźni, Aleja Solidarności od ul. Struga do Placu Centralnego - północna część, Andrzeja Struga od ul. Śmigłego do al. Solidarności - zachodnia część, Edwarda Rydza-Śmigłego od ul. al. Róż do ul. Struga - południowa część, Osiedle Centrum A, Osiedle Centrum B, Osiedle Centrum B, Osiedle Szklane domy, Park Ratuszowy, Park Szwedzki, Pułkownika Edwarda Gardy-Godlewskiego, Jana Gajocha od strony os. Centrum A - zachodnia część
    kontakt:
    Tel. kom.:
    604 246 748
    Telefon:
    47 835 33 39
  • Rejon:
    Aleja Pokoju 71,81,83,83A,B,C,87,89,89A,91, Centralna, Ciepłownicza, Cuplowa, do Wisły, Galicyjska, Isep, Kamionka, Na Łąkach, Na Załęczu, Nowohucka 9,11,17, Ogłęczyzna, Osiedle Ulica, Plac Błonie-Beszcz, Podleska, Sikorki, Siwka, Skręcona, Sołtysowska, Stręcka, Szafrańska, Wiklinowa
    kontakt:
    Tel. kom.:
    604 227 718
    Telefon:
    47 835 33 38
  • Rejon:
    Adama Rysiewicza, Aleja 29 Listopada 153-161 i 156-176, Bałtycka 9-19 i 16-26, Bociana, Bursztynowa 2-18 i 1-5, Gabriela Narutowicza 20-22, Grażyny, Imbramowska, Jabłonna, Józefa Mackiewicza 1-25, Kołaczy, Kręta, Kuźnicy Kołłątajowskiej 1-35, Legnicka, Litawora, Nad Strugą 9, Opolska 100, Osiedle Wolfganga Amadeusza Mozarta 1-31, Plac Imbramowski, Polna, Profesora Zygmunta Chylińskiego, Siewna 1-23E i 2-68, Syreny, Szafirowa, Turystyczna, Władysława Natansona 2-18, Zawodzie, Zgody
    kontakt:
    Tel. kom.:
    600 914 595
    Telefon:
    47 835 72 43
  • Rejon:
    Aleja Artura Grottgera 37, Cieszyńska 2-18, Henryka Sienkiewicza 30-34, Kmieca, Litewska, Mazowiecka 23-55, Racławicka 29-47, Rzeczna, Śląska 20, Świętokrzyska, Wójtowska, Wrocławska 12A-62
    kontakt:
    Tel. kom.:
    600 942 515
    Telefon:
    47 835 10 26

Strony