AKTUALNOŚCI

Policjanci zatrzymali 25-latka poszukiwanego listem gończym

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 25-latek był poszukiwany listem gończym przez sąd w Olkuszu.

Do zatrzymania mężczyzny doszło tuż po północy z 28/29 grudnia. Patrolujący ulice Olkusza policjanci, zauważyli forda, który zaparkowany był przed jednym z osiedlowych sklepów. Samochód miał włączony silnik, a wewnątrz pojazdu znajdowało się dwóch mężczyzn. Osoby te na widok policjantów zaczęły zachowywać się nerwowo. Nie uszło to uwadze i czujności mundurowych. Okazało się, że jedną z tych osób był poszukiwany listem gończym 25-letni olkuszanin. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Olkuszu  do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości (fałszywe zawiadomienie o popełnionym przestępstwie). 25-latek  spędziłj noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj (29.12.br.) został doprowadzony do zakładu karnego.

Przypominamy, że na stronie internetowej olkuskiej Policji  znajdują się dane osób poszukiwanych, wraz z ich wizerunkiem. W przypadku rozpoznania osoby poszukiwanej lub posiadania informacji o jej miejscu przebywania, o tym fakcie należy powiadomić Policję, nr tel. 112. Takie zgłoszenia są anonimowe!  

 

Powrót na górę strony