AKTUALNOŚCI

Poszukiwany dwoma listami gończymi, został zatrzymany przez olkuskich policjantów

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd w Olkuszu i w Chełmie, do odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Zatrzymanie mężczyzny to wynik pracy policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Kryminalni podejrzewali, że mężczyzna, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, pracuje  na terenie gminy Olkusz. Ta informacja szybko się sprawdziła. 20 stycznia kryminalni udali się do miejsca pracy 31-latka. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów. 31-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Był poszukiwany za przestępstwa skarbowe (dot. wyrobów akcyzowych). Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok. 

Przypominamy, że na stronie internetowej olkuskiej Policji  znajdują się dane osób poszukiwanych, wraz z ich wizerunkiem. W przypadku rozpoznania osoby poszukiwanej lub posiadania informacji o jej miejscu przebywania, o tym fakcie należy powiadomić policję, nr tel. 112. 
Takie zgłoszenia są anonimowe!  

 

Powrót na górę strony