AKTUALNOŚCI
Rozmiar czcionki
-
Dzień Kobiet to doskonała okazja, by złożyć wszystkim pracującym w Policji kobietom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, miłości bliskich i optymizmu.
Dodano: 08.03.2021 -
Mogły wybrać inną drogę zawodowego rozwoju, jednak, jak same twierdzą, służba w Policji daje satysfakcję z dobrze wykonanego zadania a przede wszystkim z niesienia pomocy innym. W garnizonie małopolskim zatrudnionych jest aktualnie 2386 kobiet. 1219 pełni służbę jako policjantki, a 1167 kobiet pracuje na stanowiskach cywilnych. Ich rzetelna praca, profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz umiejętności są bardzo ważne dla sprawnego funkcjonowania jednostek.
Dodano: 08.03.2021 -
Ten wyjątkowy dzień stanowi doskonałą okazję do wyrażenia wdzięczności za Wasze starania i poświęcenie, empatię, pozytywne emocje, ciepło i radość, którymi emanujecie na każdym kroku. Tymi słowami m.in., Komendant Główny Policji, w imieniu własnym oraz kierownictwa polskiej Policji, zwraca się do policjantek i pracownic cywilnych przekazując najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.
Dodano: 08.03.2021 -
8 marca 2021r. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Roman Kuster, Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. małopolskiego Grzegorz Gubała oraz przedstawiciele NSZZ Pracowników Policji przy KWP w Krakowie uroczyście przywitali i złożyli funkcjonariuszkom i pracownicom serdeczne życzenia z okazji „Dnia Kobiet”. Jednocześnie podziękowali paniom za uśmiech, serdeczność, wdzięk i fachowość, z którą spotykają się każdego dnia w trakcie ich służby i prac
Dodano: 08.03.2021 -
Czy wiesz, że historia kobiet w mundurze policyjnym sięga już ponad 96 lat?
Dodano: 08.03.2021