KPP Olkusz

Dzielnicowi KPP Olkusz

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

Rejon I

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Augustiańska, Basztowa, Biała, Bóźnicza, Budowlanych, Dąbrowskiego, Długa, Floriańska, Gęsia, Głowackiego, Górnicza, Gwarecka, Gwarków, Harcerska, Hutnicza, Kantego, Kluczewska, Kolorowa, Kołłątaja, Kopalniana, Krakowska, Krzywa, Kruszcowa, Metalowa, Mickiewicza, Mieszka I, Ołowiana, Parcówka, Pasaż Warszawski, Piaskowa, Pomorska, Ponikowska, Powstańców Śląskich, Pułaskiego, Rynek, Skarbnika, Sławkowska, Sobieskiego, Spółdzielcza, Stary Olkusz, Staszica, Szkolna, Szpitalna (od Mickiewicza do Kościuszki), Szybikowa, Wspólna, Zacisze, Żuradzka (od Szpitalnej do torów kolejowych).
 
 
mł. asp.  Bartosz ZIARNIK
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 535
 
 

Informuję, że od dnia 01.08.2021 roku do 31.01.2022 roku na terenie dzielnicy nr 1 w Olkuszu,  wprowadzono do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest ograniczenie spożywania alkoholu przez osoby gromadzące się w rejonie Parku Miejskiego w Olkuszu tj. przy ulicach: Mickiewicza i Sławkowskiej, które zakłócają porządek publiczny. Działanie dzielnicowego ma na celu wyeliminowanie tego zagrożenia.


 

Rejon II

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bylicy, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście, Króla Kazimierza Wielkiego (od Bylicy do Kościuszki), Minkiewicza, Nowa, Nullo, Olewińska, Północna, Skalska, Słowackiego, szpitalna, Krótka
 
 
mł. asp.  Kamil LISOWSKI
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 529
 

Informuję, że od dnia 01.08.2021 roku do 31.01.2022 roku na terenie dzielnicy nr II w Olkuszu realizowany jest "Plan działania priorytetowego", którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa w rejonie bloku nr 23 przy ulicy F. Nullo w Olkuszu, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu przez osoby grupujące się w tym miejscu.  Działania dzielnicowego będą polegały na wyeliminowaniu wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu co niewątpliwie będzie miało wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkanców tego rejonu służbowego.Rejon III

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Astrów, Batalionów Chłopskich, Buchowieckiego, Cegielniana, Dygasińskiego, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jurajska, Kasztanowa, Klonowa, Kolberga, Kosynierów, Kopernika, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Miła, Na Skraju, Niepodległości, Nowowiejska, Ogrodowa, Pakuska, Parcze, Plac Konstytucji 3-go Maja, Piękna, Podgrabie, Polne Wzgórza, Rabsztyńska, Rataja, Rzemieślnicza, Różana, Ściegiennego, Sikorka, Sienkiewicza, Skalista, Słoneczna, Spacerowa, Storczykowa, Topolowa, Traugutta, Urocza, Witosa, Wiejska, Wapienna, Widokowa, Wiśniowa, Westerplatte, Wyszyńskiego, 20-stu Straconych, Zamkowa, Zielona, Ks. Januchty.

 
 sierż. szt. Wojciech Dym 
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 533
 

Informuję, że od dnia 10.08.2021 roku na terenie dzielnicy nr 3 w Olkuszu (obszar miejski) został wdrożony do realizacji ,,Plan działania priorytetowego”, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa społeczności lokalnej,  zwłaszcza w rejonie ulicy Rabsztyńskiej 2 przy CH "Carrefour" w Olkuszu, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu przez osoby  gromadzące się w tym miejscu, które często zaśmiecają teren i zaczepiają przechodniów.  


 

Rejon IV

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Asnyka, Boczna, Broniewskiego, Czarnogórska, Dworska, Kamyk, Króla Kazimierza Wielkiego (od DK-94 do Bylicy), Kocjana, Kolejowa, Korczaka, Krótka, Krucza Góra, Leśna, Łukasińskiego, MOSiR (basen), Na Skarpie, Okrzei, Mazaniec, Mazaniec-Boczna, Parkowa, Partyzantów, Piłsudskiego, Polna, Przemysłowa, 29-go Listopada, Składowa, Skłodowskiej, Skwer, Świętokrzyska, Witeradowska, Zagaje, Żuradzka (od torów kolejowych do Mazańca).
 

 

asp. Arkadiusz ŻAK

 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 531
 

Informuję, że od 01.08.2021  roku na terenie dzielnicy nr IV został wprowadzony do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa  mieszkańców w rejonie dworców PKP i PKS przy ulicy Składowej w Olkuszu, gdzie dochodzi do zakłócenia ładu i porządku publicznego przez osoby gromadzące się w tym miejscu i spożywające alkohol. Działania dzielnicowego mają na celu wyeliminowanie tego zjawiska, które ma niewątpliwie uciążliwy charakter dla mieszkańców w/w rejonu.

 


 

Rejon V

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Al. 1000-lecia, Armii Krajowej, Biema, Chopina, Jana Pawła II, Kpt. Hardego, Ks. Kan. S. Gajewskiego, Legionów Polskich, Osiecka, Płonowskiej, Rydla, Strzelców Olkuskich, Sosnowa (domy prywatne).
 
 
st. asp. Paweł CHABERKA
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 532

 

Informuję, że od dnia 01.08.2021 roku do 31.01.2022 roku na terenie dzielnicy nr V w Olkuszu realizowany jest "Plan działania priorytetowego,  którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa mieszkańców,  szczególnie w rejonie sklepu "Żabka" przy ulicy Armii Krajowej12a w Olkuszu.  Działania dzielnicowego będą polegały na wyeliminowaniu wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu przez osoby gromadzące się w tym miejscu, które również  zakłócają ciszę nocną i porządek publiczny.  


 

 

Rejon VI

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Baczyńskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Reja, Sosnowa (bloki) Tuwima, Żeromskiego.
 
 
 
asp. Robert ZAJEGA
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 534
 

Informuję, że od dnia 01.08.2021 roku do 31.01.2022 roku na terenie dzielnicy nr VI w Olkuszu wdrożony został do realizacji plan działania priorytetowego, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców zwłaszcza w rejonie sklepu spożywczego "Żabka" przy ulicy Konopnickiej 4, gdzie  gromadzą się osoby spożywające alkohol. Działania dzielnicowego mają na celu wyeliminowanie tego zagrożenia.


 

Rejon VII

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bogucin Mały, Braciejówka, Czarny Las, Gorenice, Kogutek, Kosmolów, Niesułowice, Olewin, Osiek, Pazurek, Podlesie Rabsztyńskie, Rabsztyn, Sieniczno, Troks, Wiśliczka, Witeradów, Zadole Kosmolowskie, Zawada, Zederman, Zimnodół, Żurada.
 

 

asp. Przemysław SZELĄG

 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 242
Telefon komórkowy: 665 390 530
 

Informuję, że od dnia 01.08.2021 roku do dnia 31.01.2022 roku na terenie dzielnicy nr VII w miejscowości Podlesie Rabsztyńskie  został wdrożony do realizacji "Plan działania priorytetowego",  którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez właściwe oznakowanie budynków oraz posesji numerami porządkowymi. Działania te będą skupiały się na ujawnieniu właścicieli użytkowników posesji, którzy niedopełniają obowiązku umieszczania tabliczek z numerami porządkowymi nieruchomości w odpowiednim miejscu albo utrzymaniu jej w należytym stanie.

 


 

Powrót na górę strony