KPP Olkusz

Dzielnicowi KPP Olkusz

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

Rejon I

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Augustiańska, Basztowa, Biała, Bóźnicza, Budowlanych, Dąbrowskiego, Długa, Floriańska, Gęsia, Głowackiego, Górnicza, Gwarecka, Gwarków, Harcerska, Hutnicza, Kantego, Kluczewska, Kolorowa, Kołłątaja, Kopalniana, Krakowska, Krzywa, Kruszcowa, Metalowa, Mickiewicza, Mieszka I, Ołowiana, Parcówka, Pasaż Warszawski, Piaskowa, Pomorska, Ponikowska, Powstańców Śląskich, Pułaskiego, Rynek, Skarbnika, Sławkowska, Sobieskiego, Spółdzielcza, Stary Olkusz, Staszica, Szkolna, Szpitalna (od Mickiewicza do Kościuszki), Szybikowa, Wspólna, Zacisze, Żuradzka (od Szpitalnej do torów kolejowych).
 
 
mł. asp.  Bartosz ZIARNIK
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 248
Telefon komórkowy: 665 390 535
 
 
Informuję, że od dnia 01.08.2023 roku do 31.01.2024 roku na terenie dzielnicy nr 1 w Olkuszu, został wdrożony do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest zapobieganie grupowaniu się osób, które zakłócają porządek publiczny oraz spożywają alkohol w rejonie sklepu spożywczego znajdującego się w Olkuszu przy ul. Długiej. Zadaniem dzielnicowego jest wyeliminowanie tego zagrożenia.

 

Rejon II

Rejon działania: 
 

Obsługuje: Bylicy, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście, Króla Kazimierza Wielkiego (od Bylicy do Kościuszki), Minkiewicza, Nowa, Nullo, Olewińska, Północna, Skalska, Słowackiego, Szpitalna, Krótka

 
 
mł. asp.  Kamil LISOWSKI
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 248
Telefon komórkowy: 665 390 529
 
 
Informuję, że od dnia 01.08.2023 roku do 31.01.2024 roku na terenie dzielnicy nr II w Olkuszu realizowany jest "Plan działania priorytetowego", którego celem jest ograniczenie spożywania alkoholu najczęściej w godzinach popołudniowych i wieczornych w  rejonie dawnego budynku banku PKO przy ulicy Bylicy w Olkuszu. Działania dzielnicowego będą polegały na wyeliminowaniu wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu, co niewątpliwie będzie miało wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców tego rejonu służbowego.

 

 Rejon III

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Astrów, Batalionów Chłopskich, Buchowieckiego, Cegielniana, Dygasińskiego, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jurajska, Kasztanowa, Klonowa, Kolberga, Kosynierów, Kopernika, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Miła, Na Skraju, Niepodległości, Nowowiejska, Ogrodowa, Pakuska, Parcze, Plac Konstytucji 3-go Maja, Piękna, Podgrabie, Polne Wzgórza, Rabsztyńska, Rataja, Rzemieślnicza, Różana, Ściegiennego, Sikorka, Sienkiewicza, Skalista, Słoneczna, Spacerowa, Storczykowa, Topolowa, Traugutta, Urocza, Witosa, Wiejska, Wapienna, Widokowa, Wiśniowa, Westerplatte, Wyszyńskiego, 20-stu Straconych, Zamkowa, Zielona, Ks. Januchty.

 
 mł. asp. Wojciech Dym 
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 248
Telefon komórkowy: 665 390 533
 
 
 
Informuję, że od dnia 10.08.2023 roku do dnia 10.02.2024 roku na terenie dzielnicy nr. 3 w Olkuszu został wdrożony do realizacji „ Plan działania priorytetowego” którego celem jest poprawa bezpieczeństwa w rejonie Szkoły Podstawowej nr 5 w Olkuszu znajdującej się przy ulicy Cegielnianej 24, gdzie  dochodzi do zakłócania ładu i porządku publicznego, aktów wandalizmu, niszczenia mienia oraz spożywania alkoholu przez osoby gromadzące się w tym rejonie. Działania podejmowane przez dzielnicowego  mają na celu ograniczenie tego zjawiska. 

 

 


 

Rejon IV

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Asnyka, Boczna, Broniewskiego, Czarnogórska, Dworska, Kamyk, Króla Kazimierza Wielkiego (od DK-94 do Bylicy), Kocjana, Kolejowa, Korczaka, Krótka, Krucza Góra, Leśna, Łukasińskiego, MOSiR (basen), Na Skarpie, Okrzei, Mazaniec, Mazaniec-Boczna, Parkowa, Partyzantów, Piłsudskiego, Polna, Przemysłowa, 29-go Listopada, Składowa, Skłodowskiej, Skwer, Świętokrzyska, Witeradowska, Zagaje, Żuradzka (od torów kolejowych do Mazańca).
 

 

st. asp. Arkadiusz ŻAK

 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 248
Telefon komórkowy: 665 390 531
 

Informuję, że od dnia 01.08.2023 roku do 31.01.2024 roku  na terenie dzielnicy IV w Olkuszu został wdrożony do realizacji „Plan działania priorytetowego”, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności w rejonie sklepu „Żabka” znajdującego się przy ul. K.K. Wielkiego 24, gdzie mają gromadzić się osoby bezdomne, które spożywają alkohol przez co dochodzi do zakłócania ładu i porządku publicznego. Zadaniem Dzielnicowego będzie wyeliminowanie popełniania tych wykroczeń i zapewnienie poprawy bezpieczeństwa 

 


 

Rejon V

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Al. 1000-lecia, Armii Krajowej, Biema, Chopina, Jana Pawła II, Kpt. Hardego, Ks. Kan. S. Gajewskiego, Legionów Polskich, Osiecka, Płonowskiej, Rydla, Strzelców Olkuskich, Sosnowa (domy prywatne).
 
 
sierż. Mateusz Dąbek 
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 248
Telefon komórkowy: 665 390 532

 

Informuję, że od dnia 01.08.2023 roku do 31.01.2024 roku na terenie dzielnicy nr V w Olkuszu realizowany jest "Plan działania priorytetowego",  którego celem jest  poprawa bezpieczeństwa mieszkańców,  szczególnie w rejonie sklepu "Żabka" znajdującego się przy ulicy Aleja 1000-lecia 2B,  gdzie gromadzą się osoby spożywające alkohol, które dopuszczają się wykroczeń porządkowych. Działania dzielnicowego będą polegały na wyeliminowaniu  tego zjawiska. 

 

 

 

Rejon VI

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Baczyńskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Reja, Sosnowa (bloki) Tuwima, Żeromskiego.
 
 
 
st. asp. Robert Zajega
 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 248
Telefon komórkowy: 665 390 534
 
Informuję, że od dnia 01.08.2023 roku do 31.01.2024 roku na terenie dzielnicy nr VI w Olkuszu wdrożony został do realizacji "Plan działania priorytetowego", którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców, zwłaszcza w rejonie sklepu spożywczego "Żabka" znajdującego się przy ulicy Konopnickiej 4 w Olkuszu.  Gromadzą się  tam osoby spożywające alkohol. Działania dzielnicowego mają na celu wyeliminowanie tego zagrożenia.

 

 

 

Rejon VII

 

Rejon działania: 
 
Obsługuje: Bogucin Mały, Braciejówka, Czarny Las, Gorenice, Kogutek, Kosmolów, Niesułowice, Olewin, Osiek, Pazurek, Podlesie Rabsztyńskie, Rabsztyn, Sieniczno, Troks, Wiśliczka, Witeradów, Zadole Kosmolowskie, Zawada, Zederman, Zimnodół, Żurada.
 

 

st. asp. Przemysław SZELĄG

 
 
Telefon stacjonarny: 47 83 25 248
Telefon komórkowy: 665 390 530
 

Informuje, że od dnia 01.08.2023 do 31.01.2024 roku na terenie dzielnicy VII KPP Olkusz (obszar wiejski) został wdrożony do realizacji „ Plan działania priorytetowego”, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Osieka. Plan priorytetowy realizowany jest w rejonie altany znajdującej się w obszarze leśnym oraz pętli autobusowej, gdzie z przekazywanych informacji może dochodzić do przypadków naruszeń prawa, polegającym na zagrożeniu bezpieczeństwa poprzez popełnianie wykroczeń o charakterze porządkowym. Występujące wykroczenia to: spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, gromadzenie się nieletnich zagrożonych demoralizacją, zaśmiecanie terenów publicznych oraz jazda quadami po terenach leśnych. Działania będą skupiały się na oddziaływaniu prewencyjnym oraz represyjnym w stosunku do osób dopuszczających się popełniania wykroczenia. Prowadzone działanie ma na celu dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa dzieci oraz  mieszkańców.  
 

 


 

Powrót na górę strony